Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ astm copper wire rod ] αγώνας 220 προϊόντα.
Σύνθετο αλουμινίου σύρμα ράβδος 2024 5058 6061 7075/ 0,2-10mm σε κυλίνδρους με BV-SGS-Mtc δοκιμή
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-106 |
|---|---|
| Δάχος: | 0.36mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής καθαρότητας C2600 C2680 C1220 Χαλκό φύλλο πλάκας H59 H63 επίπεδο μεγέθος προσαρμοσμένο
| Αξία: | C2600 C2680 C1220, Προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, JIS |
| Σχήμα: | Πλάκα |
C68700 C70600 C71500 Νικελωμένα φύλλα χαλκού Πλάκα Tp1 Tp2 Tu1 Tu2 T2 Για διακόσμηση
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλάκα από χαλκό επιχρισμένη με νικέλιο |
|---|---|
| παχιά: | Προσαρμοσμένο |
| Κατηγορία υλικού: | Άρθρο 4 παράγραφος 1 στοιχείο α) σημείο i) |
Συσκευές συγκόλλησης ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα/άνθρακα
| Σχήμα αριθ.: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρωματισμένα |
| Συσκευές από χάλυβα: | Συσκευές από χάλυβα |
Σιδερωμένο σιδερένιο άνθρακα ASTM 1015 SAE 1045 1020 A36 10mm 12mm 16mm 25mm Hpb235 Hpb300 HRB335 HRB400 Σιδερένιο σίδερο
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρωματισμένα |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | Συσκευές από χάλυβα |
| Ειδική χρήση: | Χάλυβας μούχλας, χάλυβας ελεύθερης κοπής, χάλυβας ψυχρής μεταφοράς |
C17200 C17300 C17500 C17510 99,99% Πλούσιες πλάκες χαλκού από χάλκινο χάλκινο
| Ονομασία του προϊόντος: | Φύλλο χαλκού |
|---|---|
| παχιά: | Τάγμα |
| Κατηγορία υλικού: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
1MM C12200 C11000 Χαλκιδική πλάκα
| ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χαλκού |
|---|---|
| παχιά: | Τάγμα |
| Κατηγορία υλικού: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 Χαλκιδική πλάκα 99,9% καθαρή για κατασκευές
| Ονομασία προϊόντος: | Πιάτο φύλλων χαλκού |
|---|---|
| παχιά: | Όπως ζητήσατε. |
| Κατηγορία υλικού: | Ασφαλιστικά στοιχεία ενεργητικού |
Τυποποιημένο JIS C2720 C22000 99,9 Καθαρό H62 Χαλκό χαλκού για βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο ορείχαλκου |
|---|---|
| παχιά: | Τάγμα |
| Κατηγορία υλικού: | Κεφαλαιακά στοιχεία ενεργητικού |
0.3mm 3mm 5mm 20mm Πλούτος T2 4x8 70600 C70610 Χαλκό πλάκα Χαλκό για τη βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm Πλούτος T2 4x8 70600 C70610 Χαλκό πλάκα Χαλκό για τη βιομηχανία |
|---|---|
| παχιά: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm, Custom πάχος |
| Κατηγορία υλικού: | 70600 C70610 T2, όπως επιθυμείτε. |


