Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ astm copper wire rod ] αγώνας 220 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο πάχος κράμα υψηλής αντοχής Al Rod 99,99% Καθαρό σύρμα αλουμινίου 0,3-6mm
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-105 |
|---|---|
| Δάχος: | 0.36mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Σύρμα συγκόλλησης αλουμινίου 5554 5087 5356 4043 για ζύγιση στρογγυλής TIG και MIG
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-107 |
|---|---|
| Δάχος: | 0.36mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
ISO9001 Πιστοποιημένο ανωτισμένο αλουμινένιο σύρμα για υποστήριξη φυτών κήπου 0,8 mm έως 5,0 mm
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-107 |
|---|---|
| Δάχος: | 0.36mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
C27000 Κοντρό σωλήνα από χαλκό μήκος 300 mm πλάτος 10 mm πλάτος 0,2 mm πάχος τοίχου ευθεία σωλήνα σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Άλλες χημικές ουσίες |
|---|---|
| Τύπος: | ΑΣΤΜ |
| Κατηγορία υλικού: | Το C10100, το C10200, το Tu2, το T1, το C11000, το T3, το C12000, το Tp2, |
C12000 Κοντρό σωλήνα από χαλκό μήκος 300 mm μήκος 10 mm πάχος τοίχου 0,2 mm εξατομικευμένο σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Μειωμένη ισχύς |
|---|---|
| Τύπος: | ΑΣΤΜ |
| Κατηγορία υλικού: | Το C10100, το C10200, το Tu2, το T1, το C11000, το T3, το C12000, το Tp2, |
Cuzn37pb2 Cuzn36pb3 C2200 Σημείωση:
| Σχήμα αριθ.: | Χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | ΑΣΤΜ |
| Κατηγορία υλικού: | Αξιολόγηση των κινδύνων που συνδέονται με την εκτίμηση των ζημιών |
C2100 C21000 Cuzn5 CZ125 H95 Αντοχή στη διάβρωση Στρογγυλή τετραγωνική ράβδος μεταλλίου Ts MPa 22-500
| Τύπος: | ΑΣΤΜ |
|---|---|
| Κατηγορία υλικού: | Αξιολόγηση των κινδύνων που συνδέονται με την εκτίμηση των ζημιών |
| Επέκταση: | 10-100 |
1/2 σκληρό κίτρινο χαλκό C27400 C27450 προσαρμοσμένο μέγεθος τριχοειδούς σωλήνα για πετρελαϊκό ψυκτικό σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Άλλες χημικές ουσίες |
|---|---|
| Τύπος: | ΑΣΤΜ |
| Κατηγορία υλικού: | Αξιολόγηση των κινδύνων που συνδέονται με την εκτίμηση των ζημιών |
Τύπος από χαλκό με Ts MPa 22-500 άμεση τροφοδοσία καθρέφτη γυαλισμένος χαλκός τριχοειδής σωλήνας
| Σχήμα αριθ.: | Άλλες χημικές ουσίες |
|---|---|
| Τύπος: | ΑΣΤΜ |
| Κατηγορία υλικού: | Αξιολόγηση των κινδύνων που συνδέονται με την εκτίμηση των ζημιών |
6mm 9mm 15mm 18mm Κούφιο σωλήνα χαλκού σωλήνα χαλκού για προσαρμοσμένες εφαρμογές
| Σχήμα αριθ.: | Σωλήνας ορείχαλκου |
|---|---|
| Τύπος: | ΑΣΤΜ |
| Κατηγορία υλικού: | Αξιολόγηση των κινδύνων που συνδέονται με την εκτίμηση των ζημιών |


