Όλα τα Προϊόντα
Ζυγισμένο χάλυβα με επίστρωμα ψευδαργύρου φύλλο πλάκας κλάσης 304 201 316 S355 A36 Ss400 πλάκα χάλυβα Προσαρμοσμένο αίτημα
| Σχήμα αριθ.: | S355 |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Low Hr Carbon Steel Sheet Plate DC01 A106 S235 S275 S295 S355jr για την τεχνική θερμής έλασης
| Σχήμα αριθ.: | Επενδύσεις |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
ISO πιστοποιημένο εξατομικευμένο Dx51d Ζινκ Μεταλλικό Ζυθοποιημένο Σιδηροπλακέτο Σκεπή Gi κυματοειδής φύλλο
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Επιχρισμός ψευδαργύρου 40-600 GM/M2 Z180 Z275 Ζεστό βουτηγμένο ψευδαργύριο κράμα Gi Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Σχήμα τμήματος Στρογγυλό DX51D DX52D DX53D Ζεστό DIP Ζαλβανωμένο Σιδηροδρομικό Πύργο / Gi Pipe 1010 1020
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Τεχνική Ζεστό κυλίνδρων DX51D DX52D DX53D Γαλβανισμός άνθρακα Ελαφρύ φύλλο χάλυβα άνθρακα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
SGCC Dx51d Q195 G60 G90 Z60 Z80 Z100 Z120 Z275 Ζινκωτά φύλλα Gi για εργαλεία κοπής
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Ζυγισμένα με ψευδάργυρο Q195 Q235 Q345 Ζεστά βουτηγμένα καλωδιωμένα σωλήνες από χάλυβα για την κατασκευή επίπλων
| Σχήμα αριθ.: | Γαλβανισμένος σωλήνας σωλήνων χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
20 FT Ζυγισμένος σωλήνας χάλυβα 3 ίντσες 4 ίντσες Ζυγισμένος στρογγυλός σωλήνας σιδήρου
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προζινκ επικαλυμμένο ERW Steel Square Tubing σε στρογγυλό σχήμα διατομής για 4 "Γαλβανισμένο σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |


