Όλα τα Προϊόντα
Τύπος EN 304 Στυλ από ανοξείδωτο χάλυβα για την κοπή και την αποσύνδεση σε βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-250 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
201/304/430/316 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,3-3,0 mm και αριθ. 4 2b 8K φινίρισμα
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-251 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
201 202 SS304 316 430 Τελεία 2b Κρύο έλασμα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
201 304 430 Ρολ από ανοξείδωτο χάλυβα με ετήσια παραγωγική ικανότητα 20000 τόνων
| Σχήμα αριθ.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
GB Standard 3mm 4mm 5mm 430 201 304L 316 321 304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
Προσαρμοσμένα περιτυλίγματα από ανοξείδωτο χάλυβα 201 316L 304 0,3-3mm ψυχρά κυλούμενα ρολά από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
Στρογγυλοί από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 Ss Roll με επιφάνεια Ba πάχους 2 mm JIS Standard
| Σχήμα αριθ.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
Σειρά 300 Κρύο έλαση 0,15-3,0 mm Στυλ από ανοξείδωτο χάλυβα Πιστοποιημένο από την SGS
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Επεξεργασία με λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 201 304 304L 316L παχιά περιέλιξη
| Σχήμα αριθ.: | 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
0.2 12 mm σπείρες από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM AISI 201 304 316 430 904L 310S με 2b Ba Hl γυαλισμένη σπείρα επιφάνειας καθρέφτη
| Σχήμα αριθ.: | 201 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |


