Όλα τα Προϊόντα
Ζυγισμένο ενισχυμένο εξατομικευμένο σωλήνα Bright Drill σωλήνα 10 2000 mm για και απόδοση
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-434 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Τυποποιημένο τυποποιημένο στρογγυλό ατσάλινο σωλήνα τυποποιημένο για ανθεκτικές κατασκευαστικές ανάγκες
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-435 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένο 2 1/4 Ζυγισμένο τετραγωνικό σωλήνα 50 X 50 Ζυγισμένο σωλήνα με αξεσουάρ
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
4 X 4 ίντσες Ζυγισμένο τετραγωνικό σωλήνα χάλυβα 2.5X2.5 Προσαρμοσμένο τετραγωνικό σωλήνα χάλυβα άνθρακα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
1 1/2 2 ίντσες Προσαρμόστε Gi σωλήνα Προ γαλβανισμένο χάλυβα σωλήνα ζεστό DIP γαλβανισμένο σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Στρογγυλό κράμα χάλυβα ψυχρά έλαση ERW Black Shs Bi Square Steel Tube 0X40 50X50 60X60 Gi Steel Pipe
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-428 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Dx51d Q195 Q235 Q345 2 πρώτος πρώτος 3/8 X 18 Φράχτης Post Ζυγισμένο Σιδηροδρομικό Πύλη BYAS-427
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-427 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Πίνακα χαλυβουργού χάλυβα θερμής βύθισης 0,5 mm-100 mm για οροφές σε χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Αξιοσημείωτη πλάκα χάλυβα άνθρακα Α36 Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα για δοχεία
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
Προσαρμογή Z275 Dx51d Dx52D Dx53D DC51D DC52D 1mm 3mm 4mm Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-394 |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |


