Όλα τα Προϊόντα
Πρωτεύον DC53D Z80 Ζινκ επικαλυμμένο 5 mm Ζυθοποιημένο Σιδηροειδές Σώμα για εξατομικευμένο πάχος
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-438 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Ζυγισμένο ASTM A106 A36 βαθμίδα C/B AISI A240 304 316 321 201 316L 430 S235jr/S355jr Ms/Μεγάλο άνθρακα/Αμινοξείδωτο/Αλουμινίου φύλλο/πίνα
| Σχήμα αριθ.: | S235JR |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Πλάκα θερμαντήρα φύλλο galvalume DC51D DC01 Z275 Z120 για κοινό χάλυβα και ειδικά κοπτήρες
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Επικεφαλής για την παραγωγή χάλυβα από χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
ASTM 201 202 304 316 321 410 420 430 2b Ba 8K καθρέφτης θερμόψυχο ελαστικό/άνθρακα/μαζευμένο/αλουμίνιο/ φύλλο/φωτιά από ανοξείδωτο χάλυβα για βιομηχανικές οροφές
| Σχήμα αριθ.: | 410 |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
GB Standard 0,5 mm πάχος Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα για οροφή Προσαρμοσμένο αίτημα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Προσαρμογή Χάλυβα άνθρακα Χωρίς ραφές ERW Sch 40 80 Ζυγισμένο χάλυβα σωλήνα συγκολλημένο 6m σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
ΑΣTM Α53 Πίνακας 20 Sch 40 Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα Τύπος βουτηγμένος θερμά Ζυγισμένος επικαλυμμένος
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Φθηνό ASTM DN50 50X50 Ζυγισμένος σωλήνας χάλυβα Ζυγισμένος σωλήνας για γεωτρήσεις πετρελαίου / φυσικού αερίου
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Πάνω 3 Προ DN10-DN200 Q195 Q215 Q235 Q345 Ζυγισμένος σωλήνας χάλυβα για εξατομικευμένο αίτημα
| Σχήμα αριθ.: | Q345 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |


