Όλα τα Προϊόντα
API 5L ASTM A53 Χάλυβας γαλβανισμένου άνθρακα Sch40 Χωρίς συγκόλληση σωλήνας με τεχνική θερμής έλασης
| Σχήμα αριθ.: | API 5L ASTM A53 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Τύπος στρογγυλοσωλήνων από ζεστό κυλίνδυνα γαλβανισμένο χάλυβα Q195 Q235 Q345 με προσαρμοσμένη τεχνική
| Σχήμα αριθ.: | Γυροειδή σωλήνα από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
DX51D DX52D DX53D Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο στρογγυλό σωλήνα Gi από ατσάλι 48 3,20mm 6mtr
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Στρογγυλό σωλήνα από χάλυβα/ DIN ζεστό βουτηγμένο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | sch 80s |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
15mm Ζεστό βουτηγμένο σωλήνα χάλυβα Gi Προκαθαρισμός σωλήνα χάλυβα και /-1% ανοχή
| Σχήμα αριθ.: | Τυλικός σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένη επεξεργασία κάμψης 20mm διάμετρος γαλβανισμένο χάλυβα σωλήνα για τους κατασκευαστές
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
20 mm 50 mm Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα πάχος 0,12-6 mm Τεχνική Ζεστό κυλούμενα CGCC Dx51d Z
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
10mm παχιά πλάκα χάλυβα 0,4mmx1250X2500 Ζινκ επικαλυμμένο φύλλο χάλυβα με πιστοποίηση IBR
| Σχήμα αριθ.: | 275z |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
4X8 Γκαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο ή πλάκα 1,5 mm πάχους με επίστρωση ψευδαργύρου 40-600 GM/m2
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Προχρωματισμένο γαλβανισμένο φύλλο μετάλλου ψυχρά κυλούμενα θερμά DIP γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |


