Όλα τα Προϊόντα
Αίση Στύπος Dx51d SPCC Χάλυβα Ζυγισμένο Στυλοειδές Πλάκα για τις απαιτήσεις των πελατών
| Σχήμα αριθ.: | DX51D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Ζαλβανισμένη SGCC S550gd Ζινκ επικαλυμμένη Gi κατασκευαστική χάλυβα πλάκα σε αντοχή στη διάβρωση
| Σχήμα αριθ.: | ΣΓΚΣ |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Hr SAE1006/A36/Ss400/Q235/Q345 Ζεστό/ψυχρό έλασμα μετάλλου Σιδήρου ήπιας σιδήρου σάλτσα μεσαίου τύπου Q235/DIN
| Σχήμα αριθ.: | Q235 |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Εργασία εξόρυξης Προκαθαρισμένος σωλήνας χάλυβα 50mm*50mm τετραγωνικός σωλήνας με επικάλυψη ψευδαργύρου 40-600 GM/m2
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Επεξεργασία κοπής Ζιγκής Επιχρισμός ΓΙ Σιδηρούντα φύλλα οροφής για κυματοειδή φύλλα χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένα φύλλα οροφής |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Πλήρης σκληρή φωτεινή μαύρη έλαση από ψυχρά τυλιγμένο χάλυβα για κατασκευή κατά την περίοδο EXW
| Σχήμα αριθ.: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα: | Σχιστή άκρη |
Χρυσά χρώματα χάλυβα για την οροφή
| Σχήμα αριθ.: | PPGI&PPGL |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα: | Σχιστή άκρη |
50mm Προζινκ Επιστρώσεις ASTM A120 Thin Wall DN50 Hot Dip Galvanized Carbon Steel Pipe
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
1 1/2 2 ίντσες Προσαρμόστε Gi σωλήνα Προ γαλβανισμένο χάλυβα σωλήνα θερμό DIP γαλβανισμένο σωλήνα για την κατασκευή
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-425 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Τετράγωνο ορθογώνιο σωλήνα Gi 25 X 25 X 2 Ζυγισμένο τετραγωνικό σωλήνα 1,5 ίντσες BYAS-424 χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-424 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |


