Όλα τα Προϊόντα
Στρογγυλό τμήμα σχήμα ERW συγκολλημένο ατσάλινο σωλήνα σιδηροειδές μαύρο σωλήνα για την διακόσμηση των κατασκευών
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
ΗΠΑ 50/τμήμα Πραγματικά γαλβανισμένο σωλήνα θερμό DIP γαλβανισμένο στρογγυλό σωλήνα χάλυβα 1 κομμάτι Min.Order
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
1.0425 Τετραγωνικός άνθρακας κούφιος σωλήνας χάλυβα κυλίνδρωμος σωλήνας χάλυβα για την παραγωγή επίπλων
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
4FT X 8FT Ζυγισμένα πλακάκια στέγης από χαλύβδινο φύλλο με προσαρμόσιμες επιλογές πάχους
| Σχήμα αριθ.: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Dx51d Q195 Q235 Q345 Πιστοποιημένο ISO Ζ275 για εξοπλισμό
| Σχήμα αριθ.: | Γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Πλάκα θερμής έλασης 2mm Dx51d Dx53D Ζυγισμένη πλάκα χάλυβα για τοπίο
| Σχήμα αριθ.: | DX51D DX53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
26 Gauge Ηλεκτροσυναρμολογημένη τροχιά χάλυβα Gi φύλλο χάλυβα κρύο έλαση φύλλο ψευδαργύρου
| Σχήμα αριθ.: | Φύλλο χάλυβα ΓΠ |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
2 mm παχύ καλωδιωμένο φύλλο χάλυβα για την κοπή στην κοινή μεταποίηση χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Ζυγισμένη πλάκα από χάλυβα Dx51d Dx52D SGCC 201 304 316 1050 1060 Z275 Ζυγισμένη με ψευδάργυρο επικαλυμμένη τροχιά Gi
| Σχήμα αριθ.: | Z275 |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Ζεστό ελαστικό χαρτί από χάλυβα 30 χιλιοστών πάχους 2 χιλιοστών για οροφές
| Σχήμα αριθ.: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |


