Όλα τα Προϊόντα
Γλυκόλυβδης χαλύβδης φύλλα SGCC G550 Ζεστή έλαση Πλάκα προστρωμένα φύλλα απλού χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Γαλβανισμένα φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο Χάλυβα Κεραμίδια οροφής Τείχος 4FT X 8FT φύλλα Ζευγάρι Επιχρισμός 40- 600 GM/M2
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένα σχήματα από χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Προσαρμοσμένη πλάκα ψευδαργύρου θερμής βύθισης 10mm πάχος για Dx51d Z275 Z350 ήπια χαλύβδινο γαλβανισμένο φύλλο
| Σχήμα αριθ.: | DX51D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Ζυγισμένο φύλλο από χάλυβα από τους κορυφαίους κατασκευαστές με και θερμή τεχνική έλασης
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα ψευδαργύρου |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Προσαρμοσμένο DX51D DX52D DX53D Προκαθαρισμένο τετραγωνικό ορθογώνιο χάλυβα σωλήνα στην καλύτερη περίπτωση
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένο ASTM A53 Gr. B συγκολλημένο γαλβανισμένο σωλήνα χάλυβα για συγκόλληση και προσαρμογή
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Πυροσβεστικό χάλυβα για την προστασία από πυρκαγιά Q235B
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένο ASTM A795 Gr. ένα θερμό βουτηγμένο γαλβανισμένο χάλυβα σωλήνα για θερμό Gi σωλήνα HDG σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Δυνατή αντοχή στη διάβρωση Ζυγισμένο σιδηροδρομικό σωλήνα στρογγυλό σωλήνα με ανοχή /-1%
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Μεταλλικό φύλλο γαλβανισμένο 16 μεγέθους 4*8 Ζινκ Dx51d SGCC Πλάκα λέβητα θερμόσφαιρα
| Σχήμα αριθ.: | DX51D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |


