Όλα τα Προϊόντα
ASTM API5l A53/A106 10 20 AISI 304 316 321 314 904L 310S Κρύο θερμό συγκολλημένο άψογο κούφιο στρογγυλό σωλήνα χάλυβα άνθρακα
| Σχήμα αριθ.: | Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοκίνητοι σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αερίου, |
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
Τεχνική Ζεστώνυμο ASTM A53/A106 Χάλυβα χαμηλού άνθρακα
| Σχήμα αριθ.: | Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοκίνητοι σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αερίου, |
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
Μαύροι τετράγωνοι και ορθογώνιοι σωλήνες χάλυβα άνθρακα για προσαρμοσμένες εφαρμογές
| Σχήμα αριθ.: | Δελτίο ΕΕ L 347 της 15.10.2014, σ. |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοκίνητοι σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αερίου, |
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
300 / 400 Σιδηροειδής ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 SUS310S SUS316 904L 316L 304 τετραγωνική μπάρα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
|---|---|
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
| Τροποποιημένο: | 0.5Ton |
Ss 430 Bar 6mm από ανοξείδωτο χάλυβα συγκολλημένη στρογγυλή μπάρα από χάλυβα τετραγωνική μπάρα για πλάκα
| Σχήμα αριθ.: | 304 316l 321 310s 430 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 310 316 321 θερμά ελαστικό φωτεινή επιφάνεια 2 mm μεταλλική ράβδος
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
ASTM ASME 309 310 310S 410 420 430 17-4pH 630 2205 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμογή
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης για μηχανήματα
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Τάξη/Τάξη 300 / 400 17-4 pH Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 SS Στρογγυλή ράβδο Δείγματα χωρίς κηλίδες
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Ανεπάρκεια /- 1% EN Πιστοποίηση Εξαρτήματα από χάλυβα 304 316 410
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |


