Όλα τα Προϊόντα
201 304 310 316 316 L Ba 2b αριθ. 4 Γυαλιστική επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλή μπάρα 2mm 3mm 6mm
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Δείγματα AISI Ss 201 202 304 304L 309S 310S 316L 321 409L 410 430 904L 2205 2507 2101 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Προσαρμοσμένο αίτημα 304 316 Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 12 μέτρων
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 5.5~500mm |
Χάλυβας Wuxi Σιδερένια ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 5.5~500mm |
Τεχνική θερμής έλασης Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 με παραγωγική ικανότητα 20000 τόνων ετησίως
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
ΑΣΤΜ πρότυπο AISI στρογγυλή μπάρα 304 316 316L από ανοξείδωτο χάλυβα 1.4301 SUS304 Rod Od 5,5-500mm
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
ASTM 201 304 310 316 321 904L A276 2205 2507 4140 310S Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 5.5~500mm |
Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα Custom 465 Θερμική επεξεργασία Κανονικοποιημένη προσαρμογή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 5.5~500mm |
Τεχνική θερμής έλασης από Shandong από άψυκτο χάλυβα για διακόσμηση κατασκευών
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 5.5~500mm |
Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα 304L 316L 904L 310S 321 με πιστοποίηση ISO
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
|---|---|
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
| Τροποποιημένο: | 0.5Ton |


