Όλα τα Προϊόντα
Στρογγυλό/Δετράγωνο/Κοντρό/Επίπεδο/Κανάλι 201 202 304 316 316L 317L 310S 309S 321 410 430 904L 220
| Σχήμα αριθ.: | 317L |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
5.5-500mm Od Σωλήνας από χάλυβα άνθρακα/κόμβος Αλουμινίου Ίγκτο ατσάλινου σιδηρουργικού σιδηρουργικού σιδηρουργικού σιδηρούργου
| Σχήμα αριθ.: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
AISI ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Στρογγυλή ράβδο για αλουμίνιο/μόρφωμα
| Σχήμα αριθ.: | 3003 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα που σχηματίζεται με ψυχρή έλξη, γωνιακή επίπεδη ράβδος για το S43000/S41008/S41000/S42000
| Σχήμα αριθ.: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Αγοράζει απευθείας εξατομικευμένες στρογγυλές ράβδους από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με OD 5,5-500mm
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
201/304/310/316/317/410/430 Ζυγισμένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Τεχνική ψυχρής έλξης 3m μήκος
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 6mm2500mm |
Πιστοποιημένη RoHS BYAS-339 17-4pH στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-339 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Χάλυβα σιδηρουργικού σωλήνα Od 6mm-2500mm Τεχνική Ψυχρή ζωγραφική
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 6mm2500mm |
201 304 Διακοσμητικός σωλήνας πινγκ 69 σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα με ετήσια παραγωγική ικανότητα 20000 τόνων
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 6mm2500mm |
Οι κατασκευαστές προσφέρουν σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα της σειράς 300 με χωρητικότητα 20000 τόνων ετησίως
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
| Υπερβολικό: | 6mm2500mm |


