Όλα τα Προϊόντα
Επεξεργασία πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα Hl 310S 904L 1/2 Smls σωλήνα 444 455
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Πυροσωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Στρογγυλή διακόσμηση σωλήνων και σωλήνων AISI Standard SS304 SS316 Ψυχρά τυλιγμένο αδιάβροχο καθρέφτη σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Πυλώματα από ανοξείδωτο χάλυβα που έχουν πιστοποιηθεί από την ASTM 201 202 310S 304 316
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Φωτεινός σωλήνας Ss 316L AISI304 Ατσάλι
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Prime 201 304 316 Ατσάλινος αδιάβροχος σωλήνας με εξατομικευμένο μέγεθος και προδιαγραφές 0,2 12mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
|---|---|
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
| Τροποποιημένο: | 0.5Ton |
20000 τόνοι ετησίως χωρητικότητα στρογγυλό συγκολλημένο άψογο 304 304L 316 316L 310S 321 Ss σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
201 304 316 316L 410 304L Ss Στρογγυλή ράβδο Ανθεκτική στη διάβρωση RoHS Πιστοποιημένη Od 5.5-500mm
| Σχήμα αριθ.: | 201 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Τροπικές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα 309S/310S/316ti
| Σχήμα αριθ.: | Δελτίο ΕΕ L 347 της 10.10.2014, σ. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Στρογγυλές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 3 μέτρων για την προστασία του περιβάλλοντος
| Σχήμα αριθ.: | Άξονες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |


