Όλα τα Προϊόντα
Τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλό χωρίς συγκόλληση
| Σχήμα αριθ.: | TP304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Χάλυβα από ανοξείδωτο αδιάβροχο σωλήνα για έργο νερού πιστοποιημένο από το RoHS 1mm-150mm πάχος τοίχου
| Σχήμα αριθ.: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
EN Τεχνικός Τεχνικός Τόπος Στ 201 304/304L 316/316L 310S 309S 409 904 430 6061 Ατσάλινος σωλήνας
| Σχήμα αριθ.: | 309S |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Διάμετρο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα για στρογγυλό ASTM AISI JIS 201 202 2205 304 316L 310S 410 430
| Σχήμα αριθ.: | 410 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
201 202 301 304 304L 321 316 316L ASTM Standard Ατσάλι αδιάβροχο συγκολλημένο σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | 201 304 304L |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
304 Στρογγυλή αδιάβροχη σωλήνα/σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα προσαρμογή με πιστοποίηση SGS
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
300 σειράς βαθμός 316L στρογγυλό σωλήνα ατσάλινο σωλήνα Ss σωλήνα με πιστοποίηση ISO
| Σχήμα αριθ.: | 316L 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Διάμετρος Sch40 304 σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα με μέγεθος 10 ιντσών και πιστοποίηση ASTM
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα Ss 304 201 430 410 409 301 316
| Σχήμα αριθ.: | 304 201 430 410 409 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Εγγύηση SGS 316L 410 420 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 316L 410 420 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |


