Όλα τα Προϊόντα
Λάμπη από ανοξείδωτο χάλυβα 6m μήκος
| Σχήμα αριθ.: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
201 202 304 304L 316 316L σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα χωρητικότητα 20000 τόνους ετησίως μήκος 6m
| Σχήμα αριθ.: | Απόδοση BY-SS-P12 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Σώμα ατσάλινου χάλυβα στρογγυλό / τετραγωνικό
| Σχήμα αριθ.: | Δελτίο ΕΕ L 347 της 20.12.2008, σ. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Διάρκεια: | 12 μέτρα, 6 μέτρα, 5,8 μέτρα, 3 μέτρα |
Προσαρμοσμένες προδιαγραφές 310 410 904L 202 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για την προμήθεια 201 202 SS304 316
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
2024 Προσαρμοσμένη ψυχρά κυλίστηκαν ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με πάχος 0,05 mm 2 mm Κατάλληλο
| Σχήμα αριθ.: | 304 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για διακόσμηση κτιρίων Διαφορετικών μεγεθών από πιστοποιημένο SGS
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Σκουμπί ψύξης από ανοξείδωτο χάλυβα για προσαρμοσμένη επεξεργασία πρώτων υλών 304 316 410 430
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
20000 τόνοι ετησίως Ικανότητα 304 430 410 202 321 310 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
304 Αυστενίτικες σπείρες από ανοξείδωτο χάλυβα που στρογγυλοποιούνται εν ψυχρώ με ετήσια παραγωγική ικανότητα 20000 τόνων
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Ατσάλινη περιστροφή βαθμίδας 300 Σειρά δείγματα US 50/τμήμα 1 κομμάτι Min.Order Request Sample
| Σχήμα αριθ.: | 304 316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |


