Όλα τα Προϊόντα
210 αριθ. 4 Επιφάνεια Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα 2β Ba Επιφάνεια κατάλληλη για διάφορες χρήσεις
| Σχήμα αριθ.: | 201 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Τεχνική Κρυοσυσταθείσα 430 σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα με ανοχή /- 1% και επιφάνεια 2b Ba
| Σχήμα αριθ.: | 430 420 410 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
s Top ατσάλινη τροχιά 300 σειρά τροχιά για τις απαιτήσεις των πελατών
| Σχήμα αριθ.: | σπείρα λουρίδων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
Πιστοποίηση AISI Προσαρμοσμένη αίτηση Χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-227 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
304 316 316L 409 430 Κρύο έλαση 2b Ba καθρέφτης Τελική διακόσμηση Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-231 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Θερμική επεξεργασία: | Κανονικοποιημένο / Ανοπτημένο / Σβήσιμο / Μετριασμένο |
Τεχνική Χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 316L 430 304 904L |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
300 Σειρά Ατσάλινη περιστροφή Ψυχρό 2b/2D/Ba Προσαρμόστε το μέγεθος Προδιαγραφές 0.2 12mm
| Σχήμα αριθ.: | 410 420 430 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Εφαρμοσμένη υποστήριξη ταινίας 304 430 201 και προσαρμοσμένη αίτηση για ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 304 430 201 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
304 316 310S 304L 316L 316ti 904L 2101 2205 2507 Χωρίς συγκόλληση σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | 304 316L 904L |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |
Φωτεινή επιφάνεια Custom 8K Stainless Steel Coil Ss 304L 304 316 με πιστοποίηση RoHS
| Σχήμα αριθ.: | 304L 304 316L |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωτεινά |
| Θεραπεία: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, κ.λπ |


