Όλα τα Προϊόντα
AISI 6 Meter Dx51 Dx52 Στρογγυλό Ζυγισμένο Σιδηροδρομικό σωλήνα με εξατομικευμένες επιλογές
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Κόψιμο ASTM A36 Q235 Στρογγυλοπλέγμα από χαλύβδινο άνθρακα
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Στρογγυλοί κυματοειδείς σωλήνες γαλβανισμένοι σωλήνες χάλυβα Σιδηροειδείς σωλήνες για χώρους στάθμευσης
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένο σωλήνα Gi SAE 1008 1010 1020 Ζεστό DIP Ζυγισμένο Στρογγυλό Χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένος στρογγυλός χάλυβας |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Πύλη από γαλβανισμένο χάλυβα 18 διαμέτρου με στρογγυλό τομήμα και επικαλυμμένη με ψευδάργυρο 40-600 GM/m2
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-444 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Επιστρώσεις ψευδαργύρου 40- 600 GM/M2 Dx51d Q195 Q235 Q345 Διαρθρωτικός προκαθαρισμένος χάλυβα σωλήνας
| Σχήμα αριθ.: | Α10 Α1066 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Υψηλής αντοχής γαλβανισμένο χαλύβδινο σωλήνα με διάμετρο 4 ίντσες και τεχνική θερμής έλασης
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένο ERW Ζυγισμένο χάλυβα σωλήνα Q195 Q215 Q235
| Σχήμα αριθ.: | Q235 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Τεχνική θερμής έλασης Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα Dx51d Z100 για προϊόντα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Διαδικασία κοπής Επικυκλώδεις σωλήνες χάλυβα θερμής βύθισης Q195/Q235/Q345
| Σχήμα αριθ.: | Q345 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |


