Όλα τα Προϊόντα
Ζυγισμένοι σωλήνες χάλυβα Shs Rhs ASTM A500 Ζυγισμένος σωλήνας με επίστρωση ψευδαργύρου 40-600 GM/m2
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-446 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Ζυγισμένο χάλυβα σωλήνα 4 ίντσες 1/2 ίντσες ανοχή /-1% για υδραυλικά / αυτοκινητοκίνητα σωλήνα
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Στρογγυλό τομή σχήμα γαλβανισμένο ορθογώνιο σωλήνα χάλυβα με και /-1% ανοχή
| Σχήμα αριθ.: | Q235B |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
40- 600 GM/M2 Ζινκ επικαλυμμένο γαλβανισμένο ατσάλινο σωλήνα 4 ίντσες 6 ίντσες ASTM A53 BS 1387 Ms Gi Pre Pipe
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-437 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Q235/2 Inch/BS1387/ERW/Galvanized/ASTM/Round/Thread/Grooved/Painted/Pre Galvanized Pipe (Παλαιοποιημένος/Παλαιοποιημένος)
| Σχήμα αριθ.: | Q235 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
ASTM A106 A36 A53 1.0033 BS 1387 Ms ERW Κούφοι σωλήνες από χάλυβα Gi Hot DIP Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα EMT συγκολλημένοι στρογγυλοί σωλήνες από χάλυβα
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένο Ζυγισμένο Χάλυβα σωλήνα σωλήνα σε μεγάλο απόθεμα με από A53 θερμό έλασης
| Σχήμα αριθ.: | A53 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Ανεπάρκεια /-1% χρωματικά επικαλυμμένα σιδηροδρομικά περιτυλίγματα για τα μεταλλικά φύλλα οροφής
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-399 |
|---|---|
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
| Επιχρίσεις από ψευδάργυρο: | 40- 600 GM/M2 |
Προσαρμοσμένο SAE1006/S235jr Ζεστό/Κρύο Ελαφρύ MS Σφουγγαρισμένο Ελαιωμένο Άνθρακα Ζυγισμένο Χάλυβα US 50/τμήμα
| Σχήμα αριθ.: | S235JR |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
ΑΣTM A106 A36 βαθμός C/B AISI A240 304 316 321 201 316L 430 S235jr/S355jr Ms/Μεγάλο άνθρακα/Ατλέσιμο/Γαλβανισμένο/Αλουμινένιο χαλύβδινο φύλλο/πίνακα
| Σχήμα αριθ.: | 316L |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |


