Όλα τα Προϊόντα
Πλάκα από χαλύβδινο χαλύβδινο πάχους 2 mm, πιστοποιημένη ISO Dx51d Az120
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκες από χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Αποθέματα: | Αποθέματα |
Τετραγωνικά σωλήνες από χαλύβδινο χαλύβδινο ASTM A36 En 10210 S235jr
| Σχήμα αριθ.: | Α36 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
6mm Στρογγυλό Ζαλβανισμένο Σιδηρουργικό σωλήνα με 40-600 GM/M2 Ζινκ Επιχρισμός και 3in πάχος τοίχου
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-440 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Πυλώματα καυσίμων πετρελαϊκών πετρελαϊκών πετρελαϊκών πετρελαϊκών πετρελαϊκών πετρελαϊκών πετρελαίων
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-441 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Ζυγισμένο στρογγυλό σωλήνα θερμής έλασης από χάλυβα άνθρακα Z40 με ανταγωνιστικό κόστος
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Ζεστό έλαση γαλβανισμένο Dx51d Z275 0,8 mm 1,2 mm Ζινκ επικαλυμμένο ατσάλινο σωλήνα φύλλο κυλίνδρου Galvalume
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-442 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
API ASTM A53 Q235 Q345 Q195 Ζυγισμένοι σωλήνες χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου 40-600 GM/M2
| Σχήμα αριθ.: | Q195 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Πύλη BYAS-443 με επικάλυψη ψευδαργύρου 40-600 GM/M2 από Dx51d Ζυγισμένη τροχιά από χαλύβδινη ταινία
| Σχήμα αριθ.: | BYAS-443 |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Σωλήνες χάλυβα από ζεστό χάλυβα με πάχος 0,12-6 mm
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |
Προσαρμοσμένο BS1139 En39 48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για βιομηχανική κατασκευή
| Σχήμα αριθ.: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Σχήμα αριθ.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Δάχος: | 0.12-6 mm ή όπως ζητείται |


